LinkedIn

Strona twojej kancelarii
może być znacznie lepsza

Jeśli strona Twojej kancelarii nie jest dobra,
wiedz, że tracisz i przegrywasz.

Zaufaj nam, jak zrobili to inni.

Zobacz dlaczego warto

Docenili nas

Lawyerist.com
Rzeczpospolita
Krajowa Izba Radców Prawnych

Jaka może być Twoja strona?

 • Przemyślana

  Podkreśla to co najważniejsze. Odpowiednio pozycjonuje kancelarię i odpowiednim przekazem trafia do właściwego odbiorcy.

 • Wyróżniająca

  Inna niż wszystkie, nieszablonowa, podkreślająca uniklany charakter Twojej kancelarii.

 • Efektywna

  Realizuje cele wizerunkowe. Uwiarygadnia Twoją kancelarię przed klientami budując Twój autorytet w branży.

 • Responsywna

  Dostępna i łatwa w użyciu na każdym urządzeniu (tablecie, smartphonie, laptopie lub PC).

Jak przebiega realizacja?

1. Współpraca /10h

Na stworzenie strony internetowej kancelarii składa się: koncepcja, projektowanie, programowanie i publikacja. Początkiem drogi jest dobre poznanie Twojej kancelarii, służy temu brief - czyli interaktywna ankieta o kancelarii, ale także ankieta identyfikująca Twoje potrzeby odnośnie przyszłej strony internetowej.

Po drodze są oczywiście formalności w postaci umowy - jej projekt przygotowujemy dla Ciebie. Po uzgodnieniach, akceptacji umowy, przystępujemy do pracy nad Twoją stroną. W trakcie całego procesu realizacji prowadzić Cię będzie wyznaczony Project Manager (PM).

 • brief
 • umowa
 • project manager

Osoby zaangażowane

Twoja akceptacja

2. Koncepcja /15h

To sedno całej naszej pracy dla Ciebie. Wykorzystujemy naszą wiedzę o rynku prawniczym i doświadczenie w promocji różnych polskich oraz zagranicznych kancelarii, by stworzyć pomysł, który będzie spełniał Twoje cele.

Odpowiednie pozycjonowanie kancelarii, zaznaczenie najmocniejszych cech oraz tworzenie komunikatów, które docierają do faktycznych odbiorców to nasza mocna strona. Stawiamy na branże, specjalizacje bądź konkretne podmioty lub osoby, których szukasz. Lubimy konkrety, a nie owijanie w bawełnę. Cenimy kancelarie charakterystyczne, niekoniecznie te obłe.

 • analiza mocnych stron
 • komunikacja marketingowa
 • funkcjonalność

Twoja akceptacja

3. Projektowanie /40h

Tworzymy dla Ciebie dedykowaną architekturę informacji i indywidualną szatę graficzną. Jest ona niepowtarzalna , bo nie korzystamy z szablonów. Wiemy, że treści, które chcemy zakomunikować oddziałują na szatę graficzną serwisu, a nie na odwrót.

Estetyka projektu jest bardzo ważna - w dużej mierze definiuje wizerunek kancelarii. Wypływa z kilku składowych: dążenia do odpowiedniego pozycjonowania kancelarii, jej wyróżnienia oraz sposobu odbioru komunikatów przez klientów. Poświęcamy jej dużo uwagi.

 • projektowanie AI
 • projektowanie szaty graficznej

Twoja akceptacja

4. Programowanie /40h

Kompleksowo opgramowujemy cały serwis nie zapominając o tym, że na rynku dostępnych jest kilkaset tysięcy różnych urządzeń, które pozwalają na przeglądanie strony Twojej kancelarii. Chcemy, by Twoja strona wyświetliła się w pełni poprawnie na telewizorze o przekątnej 60 cali, jak również na rzadko używanym smartfonie BlackBerry o kwadratowym ekranie. Wdrażamy CMS, czyli panel administracyjny, który pozwoli Tobie na bycie niezależnym i zarządzanie treścią strony według własnej wizji.

Po to też szkolimy Ciebie z obsługi własnej strony, wprowadzania zmian oraz edycji. Dodatkowo otrzymujesz od nas roczny hosting u naszego sprawdzonego partnera (iq.pl)

 • frontend- oprogramowanie grafiki
 • backend - wdrożenie CMS
 • testy programistyczne

Twoja akceptacja

5. Publikacja /20h

Wprowadzamy wszystkie treści i materiały, które zostały stworzone przez Ciebie lub naszego copywritera. Testujemy i sprawdzamy, czy wszystko jest tak, jak sobie tego życzyłeś. Szukamy dziury w całym i analizujemy serwis z każdej strony, by mógł ujrzeć światło dzienne w sieci. Pamiętamy o SEO, czyli o odpowiednim przygotowaniu treści i kodu strony - by z powodzeniem pozycjonowała się w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.

Podłączamy profesjonalne statystyki odwiedzin i od początku istnienia strony (podpięcia ją pod docelową domenę) monitorujemy efekty jej funkcjonowania.

Po publikacji omawiamy i rekomendujemy Tobie dalsze działania, by w pełni wykorzystać potencjał stworzonej strony kancelarii.

Cieszą nas ponadprzeciętne efekty stworzonych stron.

 • szkolenie z obsługi CMS
 • optymalizacja SEO
 • podłączenie analityki
 • testy publikacyjne
 • publikacja
 • doradztwo i promocja

Zakończenie projektu

Rekomendacje

„Doceniamy zaangażowanie chłopaków z T&S, pełen profesjonalizm i dyscyplinę pracy. Wszystko było zawsze na czas, a jako zleceniodawcy nie musieliśmy dbać o tempo. Efekt końcowy w postaci strategii wdrożenia działań marketingowych był bardzo solidny, bogaty merytorycznie i stanowi mocną podstawę do dalszych prac.”

dr Patryk Filipiak i Michał Babicz,
partnerzy w kancelarii FilipiakBabicz

„Panowie Marcin Tomczak i Jacek Stanisławski współpracując z naszą Kancelarią wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Ich podejście do realizowanych projektów cechowało się najwyższym profesjonalizmem.”

Prof. UAM dr hab. Krystian M. Ziemski
Ziemski & Partners

„Współpracę z Tomczak │ Stanisławski oceniam bardzo wysoko. Szybkość reakcji, rzetelność, proaktywne podejście do potrzeb klienta to ważne cechy. Polecam współpracę z T&S wszystkim, którym zależy na profesjonalizmie, terminowości i kreatywności.”

Robert Siwik,
Kancelaria Prawa Zamówień Publicznych Robert Siwik

Zapytaj o ofertę


Nasze porfolio

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnej identyfikacji wizualnej kancelarii prawnych oraz firm świadczących usługi profesjonalne. Tworzymy strony internetowe kancelarii oraz serwisy i portale internetowe dla prawników. Prowadzimy kampanie i projekty marketingowe. Tworzymy szeroko pojęte materiały marketingowe.

Poznaj naszych klientów

Sprawdź co możemy zrobić dla Twojej Kancelarii.

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przy pomocy formularza.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Marcin Tomczak

mt@tomczak-stanislawski.pl
+48 788 888 827