LinkedIn

Agnieszka Guźniczak-Beim

Communication, HR

Linkedin

Z wykształcenia jestem Psychologiem Pracy i Organizacji. Od kilkunastu lat pracuję jako HR-owiec i rekruter — poszukiwałam m.in. ekspertów na kontrakty do międzynarodowych instytucji publicznych. Zainteresowania skierowały moją karierę na marketing i jego szczególny obszar, jakim jest Employer Branding. Obecnie pełnię rolę HR Business Partnera na potrzeby TS i naszych klientów.

Studia i doświadczenia zawodowe nauczyły mnie jak ważna dla osiągnięcia sukcesu jest poprawna komunikacja. Co z tego, że umiesz coś świetnie robić, jeśli nie potrafisz tego przekazać tym, którzy akurat tego potrzebują? Ta myśl towarzyszy mi zarówno w działaniach z obszaru HR, jak i komunikacji marketingowej, którą również się zajmuję. Swoje “lekkie pióro” i kreatywne zacięcie wykorzystuję tworząc strategie komunikacji i działań EB, które wspierają budowanie profesjonalnego wizerunku, a także pozwalają dotrzeć do odpowiednich klientów i kandydatów.

Moją pasją są podróże i kuchnia, a najlepiej ich połączenie. Smakuję świat miasto po mieście, wyruszając tam, gdzie mnie jeszcze nie było. Szczególnie kręci mnie Azja, której smaki próbuję czasem przenieść do własnej kuchni. Po rodzimym Poznaniu najchętniej poruszam się rowerem. Działam w Stowarzyszeniu Rowerowy Poznań i jestem organizatorką retro przejazdu Tweed Ride.