LinkedIn

Emilia Kołsut

Senior communication specialist


W TS zajmuję się szeroko rozumianą komunikacją. Innymi słowy – piszę wszystko, co potrzeba. Newslettery – oczywiście!, posty do social mediów – da się zrobić, teksty na strony internetowe – bardzo chętnie! Tworzę też strategie komunikacji i doradzam klientom, co i jak pisać (i mówić), aby zbudować rozpoznawalną i autentyczną markę.

Ukończyłam studia prawnicze, a praca w kilku kancelariach i firmach ubezpieczeniowych, pozwoliła mi poznać specyfikę branży. Tak, tak, wiem – niemal o każdej branży mówi się, że jest specyficzna, ale w przypadku branży prawnej… cóż, mam nieodparte wrażenie, że to więcej niż wyświechtany frazes 😉 Moje poprzednie doświadczenia pozwalają mi rozumieć zarówno potrzeby prawników, jak i ich klientów. Potrafię stworzyć strategię i treści zrozumiałe dla odbiorców, a jednocześnie spełniające wyśrubowane oczekiwania prawników. Pomagają mi w tym również liczne kursy, które ukończyłam – copywritingu sprzedażowego, marketingu internetowego, redakcji i korekty.

Po godzinach dużo czytam – interesują mnie głównie reportaże, a moje serce należy do Wydawnictwa Czarne. Uwielbiam spędzać czas w naturze i cieszę się nią, bez względu na to, czy to las nieopodal Bydgoszczy, czy wybrzeże Amalfi. Jestem także mistrzynią zdrowych i pysznych śniadań, a efekty moich kulinarnych poczynań można obserwować na Instagramie 😉