LinkedIn

Hubert Włodarek

Strategic consulting    |   +48 603 880 534

Linkedin

Innowacja to działanie, które pozwala wykorzystać istniejące zasoby w nowy sposób — tak też staram się podchodzić do działań marketingowych dla swoich klientów, wprowadzając w nie nowe elementy. Strategie marketingu usług profesjonalnych mogą być różne, ale ich wspólnym mianownikiem zawsze będzie konkretna usługa i profesjonalista (prawnik), który ją świadczy. Ważne, aby ich specyfikę uchwycić na tyle, by była czytelna dla odpowiedniego odbiorcy, 


W TS doradzam kancelariom chcącym się rozwijać. Zarządzam zespołem świetnych specjalistów i dbam o realizację akcji marketingowych, które wspólnie tworzymy. Swoim bystrym spojrzeniem dostrzegam nawet najbardziej ukryty potencjał przedstawicieli branży prawnej. 


Jestem prawnikiem wychodzącym z prostego założenia, że kancelaria jest przedsiębiorstwem i zwyczajnie musi być świadomie zarządzana, a działania marketingowe powinny być dostosowane do zespołu profesjonalistów, którego dotyczą. Studia na Uniwersytecie Ekonomicznym ze specjalizacją Zarządzanie Projektami i Innowacjami oraz przeszło piętnaście lat pracy w kancelarii prawnej sprawiło, że znam rzeczywistość branży ”od podszewki”. 


Jako amator narciarstwa alpejskiego po pracy prowadzę prawdopodobnie najlepszy, rodzinny klub narciarski. Dawniej zdarzało mi się również nurkować w ciekawych miejscach, m.in. na wrakach MF Jan Heweliusz oraz SS Thistlegorm, czy w tatrzańskim Morskim Oku.