LinkedIn

Magdalena Rudnicka

Project Management    |   +48 731 877 368


Zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami i procesami operacyjnymi. W TS odpowiadam za obsługi stałe klientów oraz nasze projekty contentowe i wydawnicze, w tym Magazyn Prawniczy.

Posiadam certyfikat AgilePM, a metodyki zwinnego zarządzania są mi szczególnie bliskie. Być może dlatego, że jestem biologiem. Środowisko biznesowe, niezależnie od branży, jest zmienne. A w zmiennym środowisku adaptacja jest koniecznością. Dlatego lubię tworzyć, udoskonalać i naprawiać procesy, widząc w nich żywy organizm.

Do zarządzania i marketingu doprowadziła mnie kręta droga. Na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam magisterium z biologii, ze specjalizacją biologia człowieka. Ten czas nauczył mnie krytycznego myślenia i podejścia do problemów opartego o metodę naukową. Wiele lat pracowałam w dziennikarstwie sportowym. Oprócz szlifowania umiejętności pracy ze słowem pisanym, doświadczenie w tej branży nauczyło mnie jak odnaleźć się w środowisku, w którym to, co nieprzewidziane, jest codziennością.

Dziennikarstwo sportowe towarzyszy mi do dziś. Współtworzę największy w Polsce portal poświęcony FC Barcelonie — FCBarca.com. Żyję futbolem, szczególnie hiszpańskim. Poza Barçą moje serce zajmuje Rayo Vallecano. W wolnych chwilach maluję obrazy olejne. Pełnoetatowo wychowuję i trenuję border collie Paco. Ponieważ zwierzęta wszelkiej maści to dla moje życie, mieszka ze mną też gekonka lamparcia Moo i rodzina karaczanów madagaskarskich. Tęsknię za czasem, gdy wraz z mężem opiekowaliśmy się 60-cioma młodymi modliszkami. Ale może i to jeszcze do mnie powróci.