LinkedIn

Marta Orzechowska

Project Management


Jako project manager w TS wspieram kancelarie na stałych obsługach w osiąganiu założonych celów oraz budowaniu ich silnych marek i pozycji na rynku. Zawiadując pracą specjalistów czuwam nad realizacją strategicznych założeń, które wypracowujemy wraz z naszymi klientami. Czuję się jak ryba w wodzie w tej ambitnej i wymagającej specjalistycznej wiedzy branży.

Z branżą reklamową i projektami marketingowymi jestem związana od 2016 roku. Moje doświadczenie budowałam w wyspecjalizowanych agencjach gdzie zrealizowałam ponad 250 bardzo różnorodnych projektów od prostych ulotek, przez tysiące materiałów (statycznych, animowanych, wideo) na różne kraje, po koordynację 2-letniej kampanii wprowadzenia nowego produktu na rynek obejmującą stworzenie opakowań, opracowanie koncepcji komunikacji, doboru mediów, przygotowanie strony internetowej, aplikacji mobilnej, działań w social mediach w tym kanału na YT, a także przygotowanie spotu telewizyjnego.

Przez 4 lata w mojej karierze miałam okazję budować i rozwijać dział customer success – najpierw jako team leader, a później w roli heada koordynując pracę digital i project managerów.

Jak wynika bezpośrednio z mojej ścieżki kariery moimi głównymi specjalizacjami są: zarządzanie projektami, customer success oraz zarządzanie kapitałem ludzkim. Oprócz doświadczenia stoi za tym także ugruntowana wiedza – jestem absolwentką m.in. kierunku Psychologia w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wolny czas na co dzień spędzam aktywnie – jedną z moich głównych pasji jest siłownia. Istotną częścią mojego życia są również zwierzęta z którymi dzielę mój czas – 2 kotki i pies. Psa zaraziłam moją pasją do aktywności i wspólnie pokonujemy kręte tory trenując agility. Lubię też zgubić się odkrywając nowe miasta, szczególnie na południu Europy.