LinkedIn

Marta Zaczyk-Brylewska

Project management


Jestem Project Managerem z zamiłowaniem do kreatywnych działań. Swoje pierwsze kroki w zarządzaniu zespołem stawiałam jako event manager. Ten czas nauczył mnie, że nie ma problemu, na którego nie znajdzie się wartościowe rozwiązanie. W końcu nie raz ratowałam wielotysięczne wydarzenie Klienta taśmą klejącą i determinacją. 😉

Doświadczenie w obszarze marketingu i PR zdobywałam prowadząc projekty dla międzynarodowych korporacji, działających m. in. w sektorze farmacji, budownictwa, sprzedaży detalicznej i IT. Moją mocną stroną jest perfekcjonizm, intuicja i bezustanny głód wiedzy, który przekłada się na poszukiwanie nowych niestandardowych ścieżek.

To co powoduje, że mocniej bije mi serce, to podróże. Szczególnie te w stylu adventure – z plecakiem, w nieznane i z pełną gotowością do podjęcia wyzwań. W czasie wolnym tańczę (belly dance i pole dance) oraz czytam wszystko, co wpadanie w moje ręce. Jeśli czas pozwoli, pomiędzy powyższe wplatam haftowanie, malowanie, język migowy i kampanie RPG.