LinkedIn

Natalia Hoffman

Project management    |   +48 530 590 130


Dzięki niezliczonej ilości projektów zrealizowanych z różnorodnymi podmiotami i agencjami, perfekcyjna organizacja to moja supermoc. Zgodnie z myślą H. Forda – dzielę duże projekty na mniejsze zadania, a wówczas niemożliwe nie istnieje.

W TS koordynuję pracę kilkunastu ekspertów, którzy na co dzień działają dla naszych kluczowych klientów. Napędzam machinę i sprawiam, by obrana strategia była realizowana oraz zbieżna z postawionymi celami.

Wieloletnie doświadczenie w marketingu międzynarodowej organizacji sprawiło, że budowanie i realizacja strategii nie ma przede mną tajemnic. Mistrzowie reklamy nauczyli mnie, jak sprawnie posługiwać się możliwościami m.in. narzędzi online, a dzięki znajomości tajników storytellingu wiem, jak poruszyć odpowiednie struny odbiorcy. Project management jest mi znany z praktyki, ale dzięki wykształceniu poparty również wiedzą akademicką – ukończyłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym ze specjalizacją w zarządzaniu projektami.

Na co dzień jestem aktywną duszą potrzebującą dużej dawki endorfin, by czuć, że żyję. Choć to taniec (jazzowy i klasyczny) zagościł w moim życiu na dłużej, nie ograniczam się żadnymi ramami – jazda konna, bieganie, rower, narty, morsowanie, joga, a nade wszystko góry. Co następne…?