LinkedIn

Patryk Kąsinowski

Project Management


W TOMCZAK STANISŁAWSKI pełnię rolę project managera – odpowiadam za kontakt i współpracę z klientami. Wspieram w kreacji nowych pomysłów i czuwam nad całym procesem ich (pomyślnej!) realizacji. Koordynuję również pracę naszego zespołu, aby jej efekty każdorazowo były zgodne z oczekiwaniami klientów, a nierzadko – również je przerastały. Nasi partnerzy biznesowi doceniają mnie za opanowanie i efektywne procesowanie ich spraw. Jestem także project managerem konferencji LEGAL MARKET DAY. Odpowiadam m.in. za aspekty logistyczne oraz kontakt
z prelegentami, partnerami i sponsorami.

Marketingiem zajmuje się od wielu lat. Doświadczenia zdobywałem, pracując w licznych agencjach marketingowych. Współpracowałem z różnymi klientami – od małych firm po międzynarodowe korporacje. Miałem również okazję zarządzać kilkuosobowym zespołem project managerów. Jest to zbieżne z moich wykształceniem – studia magisterskie ukończyłem w Szkole Głównej Handlowej, na kierunku menedżerskim. Jestem tym (rzadkim? 🙂 ) przypadkiem, w którym umiejętności zdobyte na studiach, faktycznie przydają się w codziennej pracy. Stale je zresztą rozwijam, dzięki dodatkowym kursom i szkoleniom.

A po godzinach? Jestem kibicem FC Barcelony – staram się oglądać wszystkie mecze i wiernie kibicować mojej drużynie. Sam również gram w piłkę, choć na zdecydowanie amatorskim poziomie 🙂 W wolnych chwilach układam klocki LEGO i organizuję weekendowe city breaki.