LinkedIn

Rita Suchomłynowa

Design


Jestem grafikiem specjalizującym się w tematach brandingowych. Mam doświadczenie w pracy nad pełną identyfikacją marki, rebrandingiem, ale również jestem dużym oparciem przy tworzeniu strategii marketingowej. W dobie spopularyzowanych wzorów i przetartych szlaków, staram się szukać balansu między oryginalnością a dobrą praktyką.

Na moim rachunku znajduje się niezliczona ilość kursów online, tutoriali oraz roczny kurs rysunku we wrocławskiej szkole Fenomenarium. Dopóki jest czego się uczyć, ja chcę wiedzieć i umieć więcej –  branża designu nigdy nie stoi w miejscu. Interesuje mnie wszystko co jest dziełem rąk człowieka –  szeroko rozumiana sztuka – od muzyki, po ilustracje, rzeźbę, robotykę, komiksy, strony internetowe, bądź projekty 3D.

Uwielbiam kulturę, kinematografię i kuchnię azjatycką. Znam język japoński na podstawowym poziomie (ukończyłam roczny kurs języka). Prywatnie jestem miłośniczką gier komputerowych: od Game Boya i starego Playstation, po najnowsze platformy online i konsole. Lubię czasem zagłębić się w artystyczne RPG, pomyśleć nad kolejnym ruchem w strategicznym survival horrorze lub powalczyć z apokalipsą Zombie.