LinkedIn

Wojciech Górski

Web development


Jestem koderem związanym miłością do WordPress-a od ponad 10 lat, z jeszcze wcześniejszymi początkami w branży IT. Działam nie tylko tworząc pod popularne CMS-y. Posiadam również doświadczenie przy wsparciu platform e-commerce typu Prestashop.

Tworzę dla dużych i doświadczonych polskich marek prawniczych, ale w portfolio mam też dużych dystrybutorów, największe sklepy trudniące się sprzedażą hurtową i detaliczną; wspomagam technicznie portale informacyjne czy popularne platformy e-learningowe.

Na bieżąco zdobywam świeżą wiedzę o nowych technologiach webowych, zabezpieczeniach i  najbardziej optymalnych rozwiązaniach dla stawianych witryn. Wszystko staram się zawsze konfrontować z wiedzą weteranów. Wspomagam doświadczeniem początkujących w największych środowiskach społecznościowych WordPressa, a także utrzymuję projekty tłumaczeń dużych rozszerzeń. Uważam, że „kod to sztuka” i semantyka jest tak samo ważna, jak działanie.

Wolny czas spędzam na długich spacerach ze swoimi psami oraz na śledzeniu nowinek i trendów ze świata gier komputerowych. Zaczytuję się o japońskiej popkulturze; jestem fanem procesu tworzenia komiksu i animacji w kraju kwitnącej wiśni. Zachwycam się grą aktorską ludzi, którzy poświęcają swoje życie dla kariery w świecie M&A. Jestem pasjonatem wielu różnych gatunków muzyki elektronicznej, który okazjonalnie schyla się ku mocniejszym brzmieniom gotyckiego metalu.