LinkedIn

Skontaktuj się

Portret biznesowy

Portret biznesowy to wizerunkowy
must-have profesjonalisty.

Dopracowany w szczegółach mówi: możesz na mnie polegać we wszystkim, czego się podejmuję. Ty i Twój zespół na najlepszych zdjęciach.

Pobierz portfolio Zobacz, dlaczego warto

Co zyskujesz

 • Najlepszych specjalistów

  Najlepszych specjalistów

  Pewność, że współpracujesz z najlepszymi - specjalizujemy się w fotografii biznesowej dla branży usług profesjonalnych, w tym głównie prawniczej.

 • Szerokie zastosowanie

  Szerokie zastosowanie

  Zdjęcia, o szerokim zastosowaniu - do umieszczenia na stronie internetowej, w CV i portfolio, na portalach zawodowych (LinkedIn, Goldenline etc..), w publikacjach prasowych czy naukowych oraz w materiałach drukowanych.

 • Wysoka jakość

  Wysoką jakość

  W stylizacji formalnej lub pół formalnej, pojedynczych osób lub grupowe.

 • Rozpoznawalność

  Rozpoznawalność

  Skojarzenie z jakością i profesjonalizmem.

Jak pracujemy?

Przygotowanie

Znając Twoje potrzeby podpowiemy jaka aranżacja i styl będą dadzą najlepszy efekt; jak się przygotować i ubrać, co zabrać na sesję.

Wizaż

Uwzględnia oczekiwany efekt, jak i to w jakich warunkach (oświetleniowych, atmosferycznych itd.) on odbywa się sesja. Maskuje i podkreśla, modeluje i dodaje wyrazu.

Sesja

Znając Twoje potrzeby podpowiemy jaka aranżacja i styl będą dadzą najlepszy efekt; jak się przygotować i ubrać, co zabrać na sesję.

Wybór zdjęć

Spośród kilkudziesięciu ujęć w różnych ustawieniach wspólnie wybieramy najlepsze ujęcia. Chętnie podpowiadamy, ale decyduje osoba fotografowana.

Efekt końcowy

Najlepsze ujęcia poddajemy profesjonalnemu retuszowi, aby efekt był jeszcze lepszy, pozostając naturalnym. Następnie zdjęcia przekazujemy drogą elektroniczną, wraz z prawami autorskimi do jego wykorzystania. W pełnej rozdzielczości, umożliwiającej dowolną formę prezentacji.

Nasze porfolio

Zrealizowaliśmy już kilkaset sesji dla najbardziej wymagających klientów z usług profesjonalnych i nie tylko. Stale fotografujemy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Berlinie.

Nasze zdjęcia służą takim markom jak TPA, SMM Legal, ECDP czy Volkswagen. Zapoznaj się z wybranymi fotografiami.

Pobierz portfolio (60MB) Zobacz naszych klientów

Skontaktuj się.

Nie zwlekaj, to nic nie kosztuje. Zadzwoń i zapytaj o cenę i terminy. Możesz też skorzystać z formularza wyświetlanego po prawej stronie. Wypełnij go.

Irene Aksenova - Tomczak

ia@fotograficznyzaklad.pl
+48 792 618 621