LinkedIn

Basia Cykowska

Social Media Specialist


Jestem Social Media Managerką, czyli osobą odpowiedzialną za promowanie marki w mediach społecznościowych.  Niezależnie od platformy, staram się zmieniać profile – zarówno firmowe, jak i prywatne – w miejsca, w których klient będzie mógł pokazać swoje najmocniejsze strony i rozmawiać z odbiorcami. 

Codzienną pracę w TOMCZAK STANISŁAWSKI opieram na zmyśle wzroku, uważnie analizując  wyniki podejmowanych działań i nieustanne zmiany w szalonym świecie social mediów. Dzięki temu potrafię niemal natychmiast wykorzystać widniejący na horyzoncie potencjał i określić, jaki tekst przyciągnie odbiorcę, która grafika wyróżni się na tle innych, i jak odpowiedzieć na nieprzychylny komentarz. 

Doświadczenie w marketingu zdobywałam w agencjach, współtworząc liczne koncepcje komunikacyjne dla marek z najróżniejszych gałęzi biznesu. Tworzyłam i redagowałam różnego rodzaju treści, a plany skutecznych działań promocyjnych odmieniałam przez wszystkie znane sobie przypadki. Różnorodność obsługiwanych wówczas branż nauczyła mnie skrupulatności w poznawaniu marki klienta, dogłębnej analizy jego potrzeb i jasnego stawiania celów. Połączenie pracy kreatywnej z działaniami analitycznymi oraz strategicznymi sprawia, że postrzegam media społecznościowe jako idealne miejsce do budowania wizerunku marki. 

W wolnych chwilach lubię się wyciszyć – na spacerach, nad książkami, w świecie gier video, czy wśród drobinek diamentowych mozaik. Uwielbiam otaczać się zwierzętami i ludźmi o uśmiechniętych oczach.