LinkedIn

Ola Małecka

Communication

Linkedin

Zajmuję się znajdowaniem odpowiednich słów, które wyrażą idee i myśli. Tworzę otwartą i  zrozumiałą komunikację, która dociera do odbiorców i zostaje w ich pamięci na długo. Moją super mocą jest zadawanie pytań. Uważam, że kontekst jest kluczowy dla dobrej komunikacji, a celne pytania pozwalają go zbudować.

Doświadczenie w marketingu zdobywałam współtworząc marki edukacyjne dla lekarzy i medyków, co przekłada się na zrozumienie usług profesjonalnych, w tym prawniczych. Ten czas nauczył mnie nieszablonowego myślenia oraz szukania rozwiązań, tam, gdzie większość osób widzi problemy. W mojej dotychczasowej pracy łączyłam wiele umiejętności: od tych strategicznych, przez wykonawcze, a na analitycznych kończąc. Szeroki wachlarz doświadczeń pozwala mi myśleć o komunikacji na wielu poziomach i sprawia, że jest ona użytecznym elementem budowania silnych i rozpoznawalnych marek.

Kiedy nie pracuję, spędzam czas wśród zieleni. Jestem wielką fanką roślin doniczkowych — nawet z wyjścia do piekarni po bułki potrafię wrócić z nową sadzonką pod pachą i… bez bułek. Kiedy nie podlewam i nie przesadzam dziesiątek roślin w domu, spędzam czas w parkach i lasach, spacerując z moim psem. Sporo gotuję, zgłębiając coraz bardziej tajemnice bezmięsnej kuchni, a wynikami tych eksperymentów chętnie dzielę się z przyjaciółmi, podczas wspólnych kolacji.